Pierwsze dni na nowym mieszkaniu

Kiedy się przeprowadzamy, to warto uwzględnić w naszych planach chociaż kilka dni wolnego. Przydadzą się one głównie na organizację nowego miejsca oraz na rozpakowanie kartonów.

 

Na początek najlepiej jest zrobić rozeznanie w meblach jakie mamy dostępne na nowym mieszkaniu i spróbować je rozplanować. Najlepiej przed rozpakowaniem naszych kartonów sprawdzić ile miejsca mamy w poszczególnych szafkach i spróbować to odpowiednio podzielić, żebyśmy nie musieli co chwilę zmieniać koncepcji. Do tego przydadzą się chociaż dwa trzy dni wolnego.

Najlepiej jest bowiem rozpakowywać się na spokojnie i znaleźć miejsce dla wszystkich naszych rzeczy. Najgorsze co możemy zrobić, to zostawić sobie kartony do rozpakowania na kiedyś tam – taki termin bowiem może niestety nie nastąpić nigdy i już zawsze będziemy mieć rzeczy, dla których nie znaleźliśmy miejsca i do kolejnej przeprowadzki zostaną w kartonie, a chodzi przecież o to, żeby mieć jak najlepszy komfort na nowym mieszkaniu. Dlatego lepiej poświęcić na przeprowadzkę kilka dni, ale zrobić wszystko z głową.